Вітальне слово з нагоди освячення Кафедрального собору м. Хуста
Сердечно вітаємо Вас, Високопреосвященних и Преосвященних Владик, духовентсво та всіх віруючих міста Хуста з освяченням Кафедрального собору на честь святих рівноапостольних Мефодія и Кирила!
У цей святковий день Ми разом з усіма вами підносимо подячні молитви до Бога, Який сподобив нас святкувати цю знаменну подію. Сьогодні Ми згадуємо засновників, будівничих, благодійників – всіх тих, хто приклав зусиль для того, щоби собор був достойним «жилищем Живого Бога», місцем спілкування з отцем Небесним, духовним притулком для віруючих сердець.
Любіть храм Божий, бережіть його, заходьте до нього «в страху і трепеті», моліть Бога послати всім нам та нашій Країні мир, злагоду, процвітання, Свою милість та щедроти.
Бажаємо всім і на майбутнє наснаги та успіхів в трудах во славу Божу!
Прикликаємо на всіх Боже благословення.
З любов’ю у Христі
У цей святковий день Ми разом з усіма вами підносимо подячні молитви до Бога, Який сподобив нас святкувати цю знаменну подію. Сьогодні Ми згадуємо засновників, будівничих, благодійників – всіх тих, хто приклав зусиль для того, щоби собор був достойним «жилищем Живого Бога», місцем спілкування з отцем Небесним, духовним притулком для віруючих сердець.
Любіть храм Божий, бережіть його, заходьте до нього «в страху і трепеті», моліть Бога послати всім нам та нашій Країні мир, злагоду, процвітання, Свою милість та щедроти.
Бажаємо всім і на майбутнє наснаги та успіхів в трудах во славу Божу!
Прикликаємо на всіх Боже благословення.
З любов’ю у Христі
†ВОЛОДИМИР,
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви
← Слово організаторам та учасникам ІІІ студентської конференції «Студентська наука в духовній школі» | Слово з нагоди Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій → |
---|
Церковные Таинства
— Православная Церковь никого не оставляет без своей опеки и благодатной помощи. Если человек тяжело болеет и не может из-за своего физического состояния присутствовать во время Божественной литургии — тогда, когда происходит Таинство Евхаристии, он может причаститься дома. Больные люди причащаются особым образом Запасными Дарами или Святыми Дарами, освященными во время литургии. |
Подробнее ... |
Вопросы и ответы
— Деятельность воскресной школы при православном храме, при приходе — одна из важных сторон приходской жизни. Она необходима, чтобы жизнь прихода приобрела всесторонность, полноту. |
Подробнее ... |