Слово Блаженнішого Митрополита Володимира організаторам, учасникам та гостям VI Українського Форуму вроджених вад серця
Українська Православна Церква завжди стояла на позиції співпраці з медичною галуззю України. Адже питання взаємодії духовного і фізичного здоров’я залишалось актуальним і в минулому, і тим паче сьогодні.
За свою двохтисячолітню історію Церква має колосальний досвід у лікувальній справі, що засвідчується великою кількістю святих-лікарів, котрі лікували одночасно і душу і тіло. Відрадно констатувати нинішній етап співпраці медиків і священнослужителів нашої держави. Церква збагачується освіченими фахівцями в сфері медицини, котрі несуть свою спасенну місію не лише на церковних амвонах, але й активно долучаються до підтримки тих, хто потребує допомоги.
Знаменно і те, що стала традицією участь представників Церкви на науково-практичних форумах, конференціях. Адже сьогодні, коли стрімко розвиваються технології, підмінюються загальнолюдські цінності голос Церкви необхідний. І зовсім не для того, аби протестувати проти інноваційних розробок в медичній галузі – а для того, аби вірно направляти розвиток науки для збереження цінності особистості людини – образу і подоби Божої!
Бажаю всім учасникам форуму продуктивної роботи, натхнення і взаєморозуміння! І як голосить Святе Письмо: «Ходіте дорогою розуму!» (Притч. 9:6) Прикликаю на ваші труди Боже благословення!
Знаменно і те, що стала традицією участь представників Церкви на науково-практичних форумах, конференціях. Адже сьогодні, коли стрімко розвиваються технології, підмінюються загальнолюдські цінності голос Церкви необхідний. І зовсім не для того, аби протестувати проти інноваційних розробок в медичній галузі – а для того, аби вірно направляти розвиток науки для збереження цінності особистості людини – образу і подоби Божої!
Бажаю всім учасникам форуму продуктивної роботи, натхнення і взаєморозуміння! І як голосить Святе Письмо: «Ходіте дорогою розуму!» (Притч. 9:6) Прикликаю на ваші труди Боже благословення!
+ВОЛОДИМИР
Митрополит Київський і всієї України
Предстоятель Української Православної Церкви
Митрополит Київський і всієї України
Предстоятель Української Православної Церкви
Церковные Таинства
— "Пустите детей приходить ко Мне", — говорит Господь (Мк. 10, 14). |
Подробнее ... |
Вопросы и ответы
— Христианин постоянно делает выбор: между добром и злом, между благочестивой жизнью и пребыванием в грехе, между Богом и мамонной. Церковь живет по своим законам, по своему внутреннему укладу, что позволяет ей не быть в водовороте "стихий века сего". |
Подробнее ... |