Духовний заповіт

5-го липня відійшов у вічність Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир.

Відчуваючи наближення моменту зустрічі з Богом, Його Блаженство впродовж певного часу працював над духовним заповітом. Під час підготовки тексту заповіту використовувалися також й раніше озвучені звернення, промови, доповіді на різних наукових заходах. Остаточна його редакція була ним схвалена та підписана у жовтні місяці 2013 року.

Блаженніший Митрополит Володимир благословив Високопреосвященнішому митрополиту Переяслав-Хмельницькому і Вишневському Олександру оголосити цей Заповіт після своєї кончини напередодні обрання його преємника на кафедрі Київських Митрополитів.